הסיפור שלנו

העמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל היא עמותה ללא מטרות רווח שמטרתה לפעול למען הפיכת הלימודים בחו"ל לנגישים עבור אזרחי ישראל. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מעדיפים לנסות ולהתקבל ללימודים בחו"ל מאשר לנסות ולהתקבל ללימודים אקדמיים בישראל. יש לכך מספר סיבות כאשר הסיבה העיקרית היא שתנאי הקבלה למקצועות ההנדסה והרפואה באוניברסיטאות בישראל נהיים קשים יותר ויותר בכל שנה.לכן, מועמדים רבים ללימודים אלו לא טורחים כלל להגיש מועמדות לאוניברסיטאות בארץ ומקבלים החלטה לנסות ולהתקבל ללימודים בחו"ל. סיבה נוספת היא החוויה של לימודים במדינה זרה ואיתה החשיפה לתרבות שונה ומגוונת. הסטודנט נהנה מחיי חברה שונים, עשירים ומהנים הרבה יותר מחיי החברה הסטודנטיאליים שקיימים בישראל.

העמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל רואה בעידוד הלימודים בחו"ל שליחות חברתית מהמעלה הראשונה ושמה לנגד עיניה את החשיבות של עידוד הלימודים במוסדות אקדמאיים מובילים בחו"ל. העמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל מאמינה כי רכישת ההשכלה במוסדות אקדמיים מובילים בעולם הינה פתח ליצירת חברה משכילה, מגוונת ובריאה יותר. הסטודנטים הישראלים יילמדו בחו"ל אך, יחזרו ויתרמו את שלמדו חזרה לחברה הישראלית. מטרה נוספת שהעמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל רואה לנגד עיניה היא להפוך את המידע לגבי לימודים בחו"ל ואת הלימודים עצמם לנגישים יותר בעבור כל המעוניינים לבחור בדרך זו. העמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל רואה את עצמה כגוף חברתי שנמצא כאן בשביל החברה הישראלית ולמענה.

העמותה לעידוד והנגשת הלימודים בחו"ל נמצאת כאן בכדי להציג בפניכם את העובדות היבשות: תנאי קבלה, עלויות ומלגות ללימודים בחו"ל וההחלטה היא לגמרי בידיכם. המטרה שלנו היא שבאמצעות הכוונה מקצועית ויעילה תבינו מה ברצונכם ללמוד ואיפה ובכך תתקרבו יותר להגשמת חלומכם. השליחות שלנו היא החלום שלכם – אנו בסך הכל רוצים לתרום את חלקנו ליצירת עתיד טוב יותר עבור ילדינו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם